هزینه کاشت ابرو در کلینیک ستاره ایران نوین برای هر کسی و یا هر کلینیکی می تواند متفاوت باشد! قیمت مشخصی برای کاشت ابرو وجود ندارد، زیرا هر کلینیکی با توجه به خدمات، تجربه و برند خود هزینه ای را از شما دریافت می کند و برای هزینه کاشت ابرو و مو پیشنهاد سایته ستاره ایران نوین به شما این است که صرفا به دنبال کلینیک های ارزان قیمت نباشید، زیرا قرار نیست که هزار بار در سال، عمل کاشت ابرو و یا کاشت مو را انجام دهید، بلکه تنها یک بار در زندگی خود قرار است که به سراغ عمل جراحی بروید و همان یکبار را سعی کنید که از متخصصینی که سالها در حوزه ی زیبایی پوست و مو تجربه کسب کرده اند بروید و در نظر داشته باشید که هر کدام از عواملی مانند ( تجربه ی متخصص کاشت ابرو، نوع روش کاشت ابرو، نداشتن عوارض دوره نقاهت ) در هزینه کاشت ابرو در s-irannovinclinic.com بسیار تاثیرگذار است. )

قیمت کاشت مو و ابرو در کلینیک ستاره ایران نوین

فقط قیمت کاشت مو نیست که در کلینیک ستاره ایران نوین انجام می شود بلکه کاشت ابرو ارزان هم در سال 2020 در کلینیک ما انجام می شود. و باعث از دست رفتن اعتماد به نفس افراد جامعه می شود، همیشه هزینه کاشت ابرو و قیمت کاشت مو هم، یکی از مهمترین دغدغه های ذهنی افراد جامعه در سال ۲۰۲۰ می باشد، زیرا از طرفی داشتن ابروهای پر پشت تاثیر فوق العاده ای در ظاهر انسان ها دارد و از طرفی هم پرداخت هزینه ی آن، برای مردم ایران کمی دشوار است! البته هر چقدر هم پرداخت هزینه کاشت ابرو برای شما دشوار باشد، باز هم کلی

برای کاشت ابرو و مو ارزان کلینیک ستاره ایران نوین راهکارهایی را برای شما دوستان در نظر گرفته است. فقط کافیست که از طریق تماس تلفنی با کلینیک ستاره ایران نوین در تماس باشید تا از خدمات و مشاوره های رایگان ستاره ایران نوین بهره مند شوید.

در نظر داشته باشید که عمل جراحی کاشت ابرو مانند عمل های جراحی دیگر کلینیک ستاره ایران نوین، عوارضی را برای شما به همراه دارد، پس اگر واقعا، ابرو های شما دچار ریزش شده است، به سراغ عمل جراحی کاشت ابرو بروید و به خاطره هوس های زود گذر خود به دنبال عمل جراحی نباشید،

هزینه تقریبی کاشت مو

موهای پرپشت با زیبایی دائمی از خواسته های اکثر افراد بخصوص خانم ها است. از این رو کاشت ابرو از عمل های بسیار پرطرفدار در حوضه کاشت و ترمیم مو محسوب میشود. در این عمل جراحی زیبایی ، درمانی در اصل نوعی عمل کاشت مو انجام میشود. ولی هزینه کاشت ابرو متفاوت است.

در واقع کاشت بجای اینکه روی پوست سر انجام شود، بر روی پوست زیر ابرو انجام می شود.

در این روند موها به ناحیه ابرو پیوند صورت میشوند، و ترمیم ابرو انجام می شود.

جراحی پیوند ابرو شامل گرفتن مو از قسمت دیگری از بدن و پیوند آن به ناحیه کم پشت و خالی ابروها است. هزینه این عمل به تعدادی عوامل و شرایط بستگی دارد.

فولیکولهای سالم از محل اهداء کننده،که معمولا پشت سر قرار دارند، برداشته میشوند و برای اپر کردن محل مورد نظر منتقل میشوند.

مو به این منطقه افزوده خواهد شد و همانند ابرو های طبیعی محل قرارگیری خود، رشد می کند.

بنابراین برای پیوند و کاشت ابرو برش منظم و کاشت مناسب در جهت درست لازم است.

عمل کاشت ابرو توسط یک تیم حرفه ای و معمولا در یک جلسه انجام می شود.

فردی که بر روی او ترمیم و پیوند ابرو انجام می شود، دچار هیچ مشکل جدی نمیشود.

در صورت عمل کردن به دستورات و مراقبت های توصیه شده از طرف پزشک معالج، دارای ابروهایی زیبا، پرپشت و ماندگار می شود.

در بهترین شرایط عمل کاشت ابرو تعداد عوامل موثر در نتیجه نهایی کم نیستند.

کاشت ابرو

پزشک ماهر کاشت ابرو و تاثیر آن در هزینه کاشت ابرو

مهم ترین عامل که جز امکانات کلینیک معتبر محسوب میشود، تخصص و مهارت پزشک است.

کاشت ابرو از آن دست جراحی های زیبایی است که تجربه و تخصص بسیار بالایی را می طلبد.

کاشت ابرو یک عمل بسیار حساس می باشد و باید با دقت بالایی انجام شود.

لزوم تخصص ، تجربه و مهارت از فاکتورهای اصلی این عمل محسوب میشود.

مدت زمان عمل کاشت ابرو در سال 2020

بیشترین هزینه برای جراحی کاشت ابرو مدت زمان مورد نیاز برای این عمل است.

در واقع کار مداوم برداشت ابرو و کاشت آن در قسمت های خالی ابرو بین ۳ تا ۵ ساعت زمان میبرد.

زمان مورد کاشت ابرو بستگی به میزان موهای مورد نیاز برای کاشت دارد.

مهارت و تخصص کادر جراحی بر این مدت زمان بسیار تاثیرگذار است.

استفاده از تجهیزات با دقت بالا و خطای کم از دیگر عوامل موثر در این پروسه است.

هرچه تخصص کادر جراحی و دقت تجهیزات بکار رفته بالاتر باشد، نتیجه بدست آمده بسیار مطلوب تر است.

مشاوره هزینه های کاشت مو و ابرو

قیمت کاشت مو با توجه به امکانات کلینیک ستاره ایران نوین و همچنین کادر جراحی تعیین میشود. برای داشتن حدودی از قیمت کاشت مو ، ابتدا کلینیک معتبر را باید انتخاب کرد. از فاکتورهای کلینیک معتبر داشتن مشاوره تلفنی برای سهولت کار بیمار همچنین بالا بردن سطح آگاهی افراد است.

از طریق مشاوره گرفتن میتوانید حدود هزینه کاشت ابرو را با توجه به نیاز هر فرد و شرایط ابرهای خود بدانید.

کلینیک ستاره ایران نوین با داشتن تیم مشاوره رایگان تمامی خدمات در زمینه کاشت مو ، ابرو و زیبایی را خدمت متقاضیان سایت s-irannovinclinic.com محترم ارائه میکند.

منبع: s-irannovinclinic.com